Naprawa okien, drzwi i rolet

Regularna konserwacja pozwoli Państwu na wieloletnie użytkowanie tych samych okien. Minimalizuje ona możliwość uszkodzenia funkcji ślizgowej okuć, wyschnięcia i popękania uszczelki, zużycia zaczepów i rolek w wyniku ich wzajemnego obcierania lub – co zdarza się najczęściej – w wyniku braku smarowania zerwania głównej kasety przeniesienia napędu z klamki.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu Państwa okna ulegną uszkodzeniu, niezwłocznie zgłoście się do nas. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi z zakresu naprawy okien i drzwi na terenie Łodzi oraz w okolicach. Zajmujemy się przede wszystkim usuwaniem usterek i rozwiązywaniem problemów związanych z:

  • regulacją okien, czyli usuwaniem nieprawidłowości w funkcjonowaniu okna
  • konserwacją uszczelek i okuć – wykonujemy naprawy uszkodzonych elementów okien (okuć, profili)
  • wymianą szyb
  • przerabianiem funkcji okuć, np. z rozwiernych na rozwierno-uchylne (posiadamy okucia starego typu, których nie dystrybuują już ich producenci).

Naprawiamy rolety okienne zewnętrzne i wewnętrzne:

  • mamy dostęp do większości części zamiennych. takich jak: lamelki pancerza, wieszaki, zwijacze, silniki elektryczne, piloty itd.
  • przerabiamy rolety ze sterowaniem ręcznym na włączane pilotem

Naprawiamy drzwi stalowe:

  • wymieniamy okleiny (np: porysowane pazurami psa)
  • uszczelniamy i wyciszmy połączenie skrzydła z ościeżnicą
  • wymieniamy zamki w przypadku ich uszkodzenia lub utraty atestu
  • spawamy urwane zawiasy itd.

Oferujemy również nowe okna z PCW wraz z całą obsługą Klienta. W ramach tego rodzaju usług zapewniamy zarówno bezpłatne pomiary stolarki, produkcję okien, ich montaż, wykonanie wszelkich obróbek, jak i montaż rolet zewnętrznych czy roletek materiałowych. Proponujemy także atrakcyjny serwis pogwarancyjny.

Dzięki temu, że zatrudniamy wykwalifikowany personel z minimum 11-letnim doświadczeniem w branży, potrafimy skutecznie przeprowadzić każdą naprawę i zapewnić dalsze bezpieczne oraz komfortowe użytkowanie okien i drzwi.

Wieloletnia praktyka, spory zasób wiedzy oraz indywidualne podejście do każdego Klienta czynią z nas firmę nie tylko godną polecenia, ale przede wszystkim godną Państwa zaufania. W ciągu 15 lat istnienia naszej firmy zyskaliśmy spore grono zadowolonych Klientów, które ciągle się powiększa. Zgodnie potwierdzają oni, że „Doświadczenie ma znaczenie”. Warto zdać się na nasze wieloletnie doświadczenie w branży i powierzyć zlecenia naszym specjalistom! Gwarantujemy pełny profesjonalizm i najwyższy poziom usług.

Potrzebujesz serwisanta? Nic prostszego!

Zadzwoń pod numer 608 67 22 66

Przykłady realizacji